вівторок, 11 листопада 2014 р.

Проект дерев'яного зрубу



Багатьох  приваблює  екологічна  чистота  і  автентичність. Жити в будинку, який несе тепло і енергію лісового простору, відчувати  зранку запах дерева – хіба  не про це  мріє урбанізований мешканець?
Що хорошого в дерев'яному будинку, чому про нього пам'ятають на рівні генетичної пам'яті? Переваги насамперед очевидні тим, що дерево «дихає», тобто в приміщенні  існує постійний  повітрообмін, який забезпечує оптимальний кисневий баланс та вологість повітря, що позитивно впливає  на здоров'я людини.
Технології будівництва сучасних дерев'яних будинків не стоять на місці - однією з нових є клеєний брус, що виготовляється на заводі, де просушені доски склеюються за допомогою прессу і екологічно чистого клею, який не перешкоджає повітропроникності деревини.
Завдяки використанню клеєного брусу зменшується термін будівництва, будинок  не дає усадки,стійкий до гниття, має акуратну рівну поверхню та високі пожежостійкі характеристики.

В даному проекті 2-хповерхового дерев'яного зрубу сучасні вимоги до комфорту та відкритого  простору зумовили архітектурно-планувальну ідею, суміш сучасних технологій ошкління та будівельних прийомів зведення дерев'яних зрубів, відомих ще за часів Київської русі.

 

Чотирикімнатний одноквартирниий житловий будинок загальною площею 224,7 м.


1 коментар:

  1. В такому затишному будиночку було б добре проводити вихідні дні сім'єю ховаючись від вогнів великого міста та сіроі буденності робочих днів.

    ВідповістиВидалити